FO patchkábel simplexný SC/ APC - SC 9/ 125 SM 2m, OS2

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadenia vo vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončenej v rozvádzači. Pa ... viac
Objednávací kód: 5027107498212
Kód výrobcu: 14511
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 4,92 €
Cena s DPH: 6,05 €
Porovnanie Obľúbené

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadenia vo vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončenej v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), na prianie je možné dodať aj káble simplexné (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové xWDM aplikácie.

Konektory E2000, SC a LC sú potom v duplexnom prevedení spojené sponou - tá je rozoberateľná a umožňuje tak rozdelenie duplexného patchcordu na dva simplexné (nie je možné iba u odolného variantu HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy sú iba úzkym výberom zo sortimentu. Ďalej sme schopní patchcordy dodať s konektormi E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 09/125, OS2, G657A1

Konektory: SC-SC

Brúsenie: APC-UPC

Farba: Žltá

Armorovanie: NIE

Plášť: LSZH

Priemer: 3mm

Dĺžka: 2m

Prevedenie: Simplex

Skladovacia a prevádzková teplota: -40 až +70 °C

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti káblov
Presná dĺžka (m) 2
Optický kábel SM/MM Single mode 9/125 OS2
Dĺžka optického patch kábla Dĺžka 2 m
Dĺžka (m) 2
Vlastnosť 9/125
Prevedenie simplex/duplex Simplex
Popredajný servis zaisťuje predajca tovaru.